CZĘŚĆ ZASADNICZA:
1 runda:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów
CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
2 runda:
Caelum Stal Gorzów - CKM Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów
Tauron Azoty Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (23.04)
3 runda:
Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra
PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń
CKM Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów
4 runda:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - CKM Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów
Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów
Unibax Toruń - Unia Leszno
5 runda:
Caelum Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń
CKM Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów
6 runda:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław - Caelum Stal Gorzów
PGE Marma Rzeszów - Tauron Azoty Tarnów
Unibax Toruń - CKM Włókniarz Częstochowa
7 runda:
Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń
Unia Leszno - Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
CKM Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
8 runda:
Betard Sparta Wrocław - CKM Włókniarz Częstochowa
Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów
Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów
9 runda:
CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
Tauron Azoty Tarnów - PGE Marma Rzeszów
Caelum Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
10 runda:
PGE Marma Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń - Tauron Azoty Tarnów
Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów
11 runda:
Unia Leszno - Unibax Toruń
Caelum Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław
CKM Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra (17.04)
12 runda:
Tauron Azoty Tarnów - CKM Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów
13 runda:
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Tauron Azoty Tarnów
CKM Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów
PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno (23.06)
14 runda:
Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa
Caelum Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów
Tauron Azoty Tarnów - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
CZĘŚĆ FINAŁOWA:
15 runda:
16 runda:
17 runda:
18 runda:
19 runda:
20 runda:
Offline